+ سجاد پنج‌شنبه 25 شهریور 1395 09:14

تحقیق در مورد مدیریت آموزشگاه آرایش

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*

فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحه16

اهداف تاسیس آموزشگاه:

مهمترین هدفی که در راستای تاسیس آموزشگاه آرایش و پیرایش وجود دارد ابتدا علاقمندی به این رشته هنری و کاری می باشد. ضمن اینکه از جهت موقعیت اجتماعی دارای شرایط مناسبی است. از جنبه اشتغال زایی و آموزش و بکارگیری استعدادهای جوان جامعه نیز از ویژگی ها و قابلیت های بالایی برخوردار می باشد که خود می توان انگیزه بسیار خوبی برای ادامه کار باشد. در کنار تمامی موارد فوق درآمد و عایدی این حرفه نیز می تواتند عامل مهم دیگری در گرایش به آن باشد.

ایجاد زمینه های اشتغال افزایش بهره وری در کارایجاد توانمندی برای استفاده از فناوری پیشرفته ایجاد مهارتهای لازم جهت انجام کار آموزش و بکارگیری جوان

 

 

 

چارت سازمانی آموزشگاه :

 

 

 

 

 

موسس: فرد موسس و یا به عبارتی بنیانگذار آموزشگاه سرمایه لازم جهت تخصیص مکان و تهیه تجهیزات و لوازم و همچنین استخدام مدیر و مربی جهت اداره آموزشگاه به همراه تامین دستمزد و حقوق پرسنل شاغل را به عهده خواهد داشت.

مدیر: فرد مدیر مسئولیت اداره آموزشگاه را بعهده دارد. رسیدگی به امور مالی و مسائل اداری ضمن اینکه رابط بین آموزشگاه و سازمان فنی و حرفه ای بوده و نظارت مستقیم بر عملکرد مربیان رابه عهده خواهد داشت.

منشی: انجام امورات مربوط به ثبت نام و کنترل ورود و خروج کارآموزان را به عهده دارد

مربی آرایش و پیرایش: تدریس دروس نظری و عملی مربوط به آرایش و پیرایش را به عهده دارد.خرید و دانلود تحقیق در مورد مدیریت آموزشگاه آرایش