X
تبلیغات
رایتل
+ سجاد جمعه 31 اردیبهشت 1395 12:59

تحقیق بازی کودکان

 لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*

  فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت)

  تعداد صفحه:22

کودک و بازی:

از ویژگیهای دوره ی کودکی بازی کردن است. ((  روانشناسان دوره ی کودکی را دوره ی بازی کردن نامیده اند))   بازی شیوه ی طبیعی فعالیت دراین دوره است.فعالیت آمیخته به بازی قبل ازسن سه سالگی آغازمی شودبه تدریج گسترش می یابد وحالت ابتکاری وخلاق به خود می گیرد.  برهمین اساس است که روانشناسان خردسالی را دوره ی بازیهای خلاق نیز نامیده اند .

یعنی کودک به تدریج با ابتکاراتی  که از خود  نشان می دهد  به  بازیهای  خودحالت ابداعی می دهد وکودکان باهوشتر معمولا به بازیهای ویژه  و  خلاق تر روی می آورند . بازیهای این کودکان از پیچیدگی و هدفداری بیشتر برخوردار است . 

بازیهای کودک در سنین مختلف ویژگیهای مخصوصی دارد ابتدا بازی او با اشیاء است وسپس شامل انسانها می شود ، از سنین 3 و 4 سالگی بتدریج به بازیهای گروهی و اجتماعی روی می آورند .

در این بازیها کوذک به قواعد و مقررات بازیهای گروهی تن در می دهد و با دیگران همکاری می کند و دراین  همکاریست که او  رفتار با دیگران را تمرین می کند و با اصول وقواعد زندگی جمعی و چگونگی سلوک با دیگران و مراعات انضباط عملی بتدریج آشنا می شود واین به رشد اجتماعی و اخلاقی او کمک می کند .

هنگام بازی ، کودک با مشکلاتی روبرو شده ناگزیربه حل آنها می شود . به این ترتیب ، هم  مقاومت در برابر مشکلات و راه های حل مساله را می آموزد و هم بر اعتماد به نفس او افزوده می شود . علاوه بر این    بازی از عوامل موثری است که حس کنجکاوی ، ابتکار وخلاقیت کودک را برمی انگیزد و به رشد و گسترش توان ذهنی او کمک می کند .

حس کودکان نیز در تعیین بازی نقش دارد . دختران به علت روحیه ی  آرامتری که دارند  معمولا بازیهای ساکت وآرام از قبیل بازی با عروسک وغیره را انتخاب

می کنند . حال آنکه  پسران  بازیهای  دشوارتر را که محتاج  جنب وجوش  بیشتری هستند  برمی گزینند. کودکان  را هنگام  بازی  بهتر ودقیقتر می توان  شناخت .

نقشها یی که دربازی برعهده می گیرند ورفتارهای آنها دراین هنگام نشان دهنده ی عوا مل  درونی آنها است و ازاین لحاظ اهمیتی ویژه دارد .

 کودکانی که از توجه کافی در خانواده برخوردار نیستند یا مورد تبعیض  واقع شده اند، کودکانی که احساس امنیت نمی کنند یا مورد تنبیه زیاد قرار می گیرند ، در بازیها حالت اضطراب و احساس تنهایی را منعکس می کنند که باید برای رفع آن کوشید . در هر حال ، بازی کودکان در حکم آینه ایست که روحیات ، استعدادها و زمینه های روانی کودک را نشان می دهد و در شناخت کودکان باید از آنها استفاده کرد . خرید و دانلود تحقیق بازی کودکان


+ سجاد جمعه 31 اردیبهشت 1395 12:56

پاورپوینت مدیریت جهادی

قابل ویرابش

19 اسلاید

شامل:

مفاهیم

مدل

چرایی

و ...خرید و دانلود پاورپوینت مدیریت جهادی


+ سجاد جمعه 31 اردیبهشت 1395 12:50

دانلود مقاله  طلاق چرا؟

دانلود مقاله  طلاق چرا؟

ص 21

فرمت ورد

مقدمه

چند سالی است اینجانب افتخار عضویت در شورای حل اختلاف اردکان دارم، شورایی که وجودش حل‌نمودن اختلافات مردم است. در این مدت عملا با بعضی از مشکلات خانواده‌ها آشنا   شده‌ام، مشکلاتی که قبلا از طریق مطالعه کتب   اجتماعی، نشریات، سایتهای اینترنتی و منابع دیگر آشنا بودم. یکی از این مشکلات، ازدواج‌های ناموفق است که خانواده‌های بسیاری را رنج می‌دهد، رنجی که شاید تا آخر عمر همراه فرد باشد. لذا با توجه به اهمیت موضوع و افزایش میزان طلاق بر آن شدم تا از مطالعات و تجربیاتم چند سطری جهت همشهریان عزیزم بخصوص جوانان ازدواج‌نکرده و ازدواج‌کرده و همچنین خانواده‌های معزز آنان به رشته تحریر درآورم. امید است این مطالب بتواند نسبت به رفع بعضی از معضلات اجتماعی به ویژه طلاق که امروزه به  عنوان یکی از مهمترین مشکلات اجتماعی جوامع بشری محسوب می‌شود کمک نماید چرا که خانواده به عنوان اولین و کوچکترین نهاد اجتماعی محسوب می‌شود و در عین حال این نهاد به عنوان کهن‌ترین نهاد اجتماعی برای جامعه بسیار حیاتی، اساسی و ضروری می‌باشد. و بر این باورم که اگر خانواده سالم باشد جامعه سعادتمند خواهد بود و بالعکس اگر خانواده ناسالم باشد جامعه نیز ناسالم است. در این گزارش به برخی از عوامل فروپاشی زندگی مشترک جوانان اشاره گردیده و تمام تلاشم این بوده که مطالب را به صورت بسیار ساده بیان نمایم و از بکاربردن اصطلاحات علمی دوری جویم تا همه طبقات بتوانند از آن استفاده نمایند.خرید و دانلود دانلود مقاله  طلاق چرا؟


+ سجاد جمعه 31 اردیبهشت 1395 12:45

دانلود رام رسمی ، آپدیت و فایل فلش گوشی هواوی هانر 7   اندروید PLK-L01 اندروید 6.0.1

دانلود رام رسمی ، آپدیت و فایل فلش گوشی هواوی هانر 7   اندروید PLK-L01 اندروید 6.0.1

C185B321

این رام کاملا رسمی و تضمینی می باشد.

دانلود با لینک مستقیم

اعتماد شما دلگرمی ماستخرید و دانلود دانلود رام رسمی ، آپدیت و فایل فلش گوشی هواوی هانر 7   اندروید PLK-L01 اندروید 6.0.1   برچسب‌ها: honor 7 android 6
   نظرات (0)
+ سجاد جمعه 31 اردیبهشت 1395 12:45

دانلود گزارش کارآموزی رشته زراعت و اصلاح نباتات ترویج و آموزش کشاورزی

دانلود گزارش کارآموزی رشته زراعت و اصلاح نباتات ترویج و آموزش کشاورزی

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحه: 23

 

 

 

 فهرست مطالب

عناوینصفحه

ترویج و آموزش کشاورزی   4

رابطه ترویج با تحقیق             6

رابطه تحقیق با آموزش       7     

کمک مروج از طریق ارتباط با محقق  8

روشها و وسایل کمک آموزشی            9

نکات ایمنی هنگام سمپاشی                       10

عوامل مؤثر در کاهش بازدهی کود و زراعت و باغبانی              11

هورمون Pix و کاربرد در پنبه            11

ارزش مبادله یک کیلو پنبه محلوج با سایر محصولات          12  

کرم قوزه پنبه     12

کنه پنبه              13

رقم ساحل         14

بیماری بلاست برنج                        15

سوختگی غلاف برنج                      16

خسارت موشها به برنج                    17  

خسارت پرندگان به برنج               17

سیاهک دروغی برنج                     18

پوسیدگی غلاف برنج                    18

پوسیدگی ساقه برنج                      19

پروانه کرم ساقه خوار برنج           19

اختلاف بین برنج و سوروف         20

پوسیدگی طوقه برنج                   20

منابع و مأخذ                                22

 

 خرید و دانلود دانلود گزارش کارآموزی رشته زراعت و اصلاح نباتات ترویج و آموزش کشاورزی